اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید


برای استفاده از امکانات سایت لطفا ثبت نام کنید.
با ثبت نام در سایت میتوانید پرسش خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما جواب شما را بدهند.
همچنین میتوانید در نرسنجی های سایت شرکت کنید.

قوانین سایت

نکته : سعی بر این است که در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ داده شود ،اما با توجه به لزوم حضور کارشناسان درتاپیک هایی که نیاز به پاسخگویی دارند چنانچه موضوعات متعدد حاوی سوال در یک روز ایجاد شوند طبعا زمان بیشتری لازم است تا به کلیه سوالات ارسالی پاسخگویی شود.لذا چنانچه سوال شما بعد از گذشت ۲۴ ساعت توسط کارشناس تعیین شده پاسخگویی نشده بود مراتب را به اطلاع مدیر ارجاع سوالات برسانید تا پیگیری نمایند.

قوانین سایت:

۱-تمامی کاربران می بایست هنگام عضویت در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری و پروفایل (مشخصات کاربری) خود استفاده نمایند. کاربران به هر صورت که علاقمند باشند ،می توانند نام کاربری خود را با حروف انگلیسی یا فارسی ایجاد نمایند. ترجیحاً نام کاربری خود را به فارسی ثبت نمایند .

۲-در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری (به تشخیص مدیران)، باید کاربر نسبت به تغییر نام اقدام نماید ، در غیر این صورت نام کاربری متوقف خواهد شد.

۳-قرار دادن هرگونه عکس شخصی ، تصاویر بازیگران ،خوانندگان و شخصیتهای غیر مذهبی و تصاویر خلاف عرف و شرع و شئونات اخلاقی در آواتار ، عکس پروفایل ، آلبوم شخصی کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده توسط مدیران سایت حذف خواهد گردید.

۴-امضا کاربران، نباید شامل موارد ذیل باشد: واژه های نامناسب؛ لینک به سایت های غیر اخلاقی ، تبلیغ محصولات تجاری غیر قرآنی و عنوان های نامناسب و موهن و….

۵-تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر فنی سایت امکان پذیر است .

۶-عضویت در سایت به منزله پذیرفتن قوانین کاربری سایت می باشد.

مهم: سوال و پرسش شما در صورت دارا نبودن شرایط سایت حذف خواهد شد.

کابران میتوانند نسبت به پاسخ دیگر کاربران مشارکت نمایند اما پاسخ شان پس از تایید مدیر روی سایت قرار خواهد گرفت.